Menu
Amica IN.
Manhattan Beige

Wychodząc naprzeciw społecznym zmianom i trendom, szukaliśmy takiego zastosowania technologii, które zmieni znaczenie domowych urządzeń, poprawi użyteczność i funkcjonalność sprzętów AGD.

Sięgnęliśmy po możliwości, które daje Internet Rzeczy i stworzyliśmy ekosystem wzajemnie komunikujących się urządzeń. W In. naprawdę ekscytujące jest to, że zmieniamy znaczenie sprzętów domowych, pozwalając na nowy rodzaj interakcji.

Dzięki aplikacji kontrolujesz sprzęty AGD, nawet gdy jesteś poza domem. Odległość przestaje być problemem, dostęp do sprzętów staje się nieograniczony.

Inteligentne, podłączone do Internetu urządzenia AGD zostały zaprojektowane, by dawać zupełnie nowe poczucie komfortu. Technologia w IN. zmienia codzienność. Jest unikalna, a zarazem wygodna i praktyczna.

iF Design Award 2015, Red Dot Award design award 2015, Must Have 2015 zostały przyznane jeszcze zanim urządzenia pojawiły się na rynku.

AMICA IN. manhattan beige _ 2012-2014
prowadzący: Michał Biernacki
współpraca: Michał Latko, Michał Kozłowski, Łukasz Paszkowski, Maciej Suder, Aga Przepiórzyńska, Marta Dolnicka, Aleksandra Ziółkowska

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!