Menu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

SAS Andrzej Świderski

rozpoczęło swoją działalność w 2000 r. na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i od tej chwili działa nieprzerwanie dostarczając każdego dnia na polskie stoły najwyższej jakości makaron.

Kolejne lata funkcjonowania firmy to okres dynamicznego rozwoju.
Poszukiwano nowych rozwiązań w celu doskonalenia jakości, rozszerzenia asortymentu oraz zwiększenia możliwości produkcyjnych.
Przez ponad 20 lat organicznego wzrostu, firma SAS zdobyła silną pozycję na rynku makaronu w Polsce.

Firma SAS, jako jeden z największych producentów makaronu w Polsce, chcąc utrzymać swoją pozycję na rynku podjęła decyzję o wdrażaniu nowych rozwiązań w celu poprawienia konkurencyjności. Przedsiębiorstwo postanowiło postawić na design, który ma się stać podstawą nowej strategii rozwijania firmy, która poprawi efektywność produkcji i działalności firmy oraz pomoże wprowadzić na rynek ulepszone lub całkowicie nowe produkty.

Firmą zarządza właściciel Andrzej Świderski.

WZÓR NA KONKURENCJĘ Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014–2020

 

Dotacje UE na wzornictwo przemysłowe
Celem działania jest wyłonienie projektów, które w największym stopniu przyczynią się do wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw z sektora MSP poprzez zwiększenie ich potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności przedsiębiorstw.

etap i

 

audyt wzorniczy   →   strategia wzornicza

koszty kwalifikowalne: usługi doradcze

100 tys. zł

 

 

 

Audyt wzorniczy to profesjonalna analiza wzornicza pozwalająca na zdiagnozowanie potencjału firmy i kierunków działania w zakresie rozwoju wzornictwa przemysłowego. Rezultatem audytu jest raport zawierający strategiczne rekomendacje do wdrożenia.

etap II

 

→      wdrożenie strategii wzorniczej

koszty kwalifikowalne: usługi doradcze + inwestycje /zakup urządzeń, maszyn, wartości niematerialnych i prawnych/

3 mln zł

 

 

Wdrożenie strategii wzorniczej to wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu lub usługi podnoszących konkurencyjność firm.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!